Käed ja käbid

Käed ja käbid

7.00

Kategooria:

Product Description

Milline on puuhaldjas, kellele kingitakse käbisid, kuidas kätest läbi vaadata ja kes on kiviraidur? Pärast juttu on kirjas ka põnevad küsimused, et koos lapsega jutu üle arutleda või vastata hoopis küsimusele ,,Mis on ilmakaared?”

Lisaks leiad mänge lehtede, okste ja käbidega. Luuletusi loomadest ja  imelised pildid, koos siilikesega, kellele meeldib ennast peita – ole ainult tähelepanelik ja otsi ta üles!

Just selline on raamat  ,,KÄED JA KÄBID”

Raamat on A5 formaadis, 16lk.
Tekst: Ülle London
Kunstnik: Kädi Agu
Küljendus/kujundus: Trükiteenused OÜ
Trükk: Trükikoda Auratrükk,
Tallinn 2019

Raamatu autor ÜLLE LONDON on tegelenud lastega üle 30 aasta. Lasteaiaõpetajana on töötanud Viljandi, Tartu ning praegu Stockholmi Eesti Lasteaias ja juhendanud eesti keele tunde Stockholmi Huvikoolis. Aastaid näitles ta Viljandi Nukuteatris ja lasteaedades on ise lavastanud näidendeid nii lastele kui õpetajatele. Paljud jutud ja luuletused on kirjutatud just Rootsis olles, sest alati polnud eesti keelset raamatut käepärast võtta. Ise arvab Ülle, et igal asjal, tegevusel, jutul või lastepeol peab üks peidetud nali, üllatus või vimka sees olema, sest nii on kõigil põnev.

Illustraator KÄDI AGU on olnud viimased 15 aastat huvijuht, kunstiõpetaja, ringijuhendaja, lapsehoidja ja kunstnik. Õppides Kuressaare ametikoolis kunstilist kujundamist, avastas ta raamatukogus istudes ja inspiratsiooni otsides enda jaoks koopajoonised. Nende  lihtsus ja samas paljuütlevus võlus ja hiljem Viljandi Kultuuriakadeemias (praeguse Tartu Ülikooli Kultuuriakadeemia) õppides, huvi vanade mustrite järgi aina süvenes. Sestap võibki sageli tema piltidelt leida pisikesi või suuremaid märke arhailistest tikanditest. Rootsis elades on ta kujundanud mõned aastad kruuse erinevatele Eestiga seotud üritustele, illustreerinud särke ja joonistanud. Kuna Kädi üks lemmik loomi on siil, siis on soovitav otsida tema piltidelt siilikesi, kes peitu pugenud!

 

Raamatut saab tellida meie e poest, lisades selle oma ostukorvi ja valides omale sobiva pakiautomaadi!

Raamatu hind on 7.- eurot koos transpordiga.

 

Ülevaated

Ülevaated veel puuduvad.

Lisa ülevaade

Lisa ülevaade

Ole esimene, kes annab ülevaate “Käed ja käbid”

Tere tulemast meie e-poodi! Siit leiad toredat ja põnevat oma igapäevaste tegevuste rikastamiseks või midagi üllatuslikku sõbrale kingituseks! Lihtsalt lisa tooted korvi ja kui oled e postile saabunud arve tasunud- saadame Sulle kohe kauba teele! Sinu Pedagoog! Peida